Sprzątanie biur Wrocław – firma ABC-Service

Sprzątanie biur Wrocław – firma ABC-Service
AdForm Nazwa:
Sprzątanie biur Wrocław – firma ABC-Service
AdForm Kategoria:
AdForm Opis:

ABC-Service to firma zajmująca się sprzątaniem, ochroną mienia, pielęgnacją terenów zielonych oraz przewozem gabarytów. Utrzymanie w porządku wnętrza budynków oraz terenów na zewnątrz jest możliwe dzięki zatrudnianiu odpowiedniej liczby pracowników, którzy zostali wcześniej odpowiednio przeszkoleni.

Sprzątanie biur Wrocław fot.1

Firma oferuje m.in. sprzątanie biur, mieszkań, magazynów, hal produkcyjnych klatek schodowych czy toalet. Dzięki użyciu profesjonalnych środków chemicznych oraz profesjonalnego sprzętu powierzchnie są w pełni doczyszczone. ABC-Service wywozi odpady budowlane oraz dowozi piasek i sól potrzebne do zapewnienia odpowiednich warunków drogowych w porze zimowe. Firma zatrudnia również specjalistów od pielęgnacji zieleni.

Sprzątanie biur Wrocław fot.2

Pełna oferta firmy dostępna jest na stronie internetowej firmy. Filie znajdują się w wielu miastach leżących w kilku województwach. Firma posiada specjalistyczny sprzęt niezbędny do sprzątania wielu różnego rodzaju powierzchni i dlatego jest w stanie zapewnić kompleksowe usługi oraz wysoką jakość.

Firma Sprzątająca ABC-Service

AdForm Telefon:
713544354
AdForm Miejsce:
ul. Bolesławiecka 15 53-614 Wrocław
AdForm NIP:
8980025555
AdForm REGON:
930522767
  • Sprzątanie biur Wrocław – firma ABC-Service
  • Sprzątanie biur Wrocław – firma ABC-Service
 
 

© 2021 AdWords.