Sage Symfonia Środki Trwałe – IT Excellence Sp. z o.o.

Sage Symfonia Środki Trwałe – IT Excellence Sp. z o.o.
AdForm Kategoria:
AdForm Opis:

IT Excellence to lider na rynku innowacyjnych rozwiązań informatycznych, które przeznaczone są dla branży biznesowej. Firma świadczy usługi w oparciu o indywidualne potrzeby i wymagania klientów. Specjaliści z IT Excellence zajmują się optymalizacją procesów biznesowych oraz wyborem narzędzi, które umożliwiają przeprowadzenie takiej optymalizacji.

Kilkunastoletnie doświadczenie specjalistów we wdrażaniu systemów informatycznych sprawia, że klient ma pewność wdrożenia skutecznych rozwiązań z zakresu IT. Wdrażane systemy takie jak: Symfonia ERP (z pakietem Sage Symfonia Środki Trwałe), X3, czy ITE Workflow są najlepsze na rynku i odpowiadają na potrzeby najbardziej wymagających klientów.

W razie konieczności firma IT Excellence podejmuje się również projektowania oraz budowy stosownych narzędzi informatycznych. Co więcej elastyczność firmy sprawia, że podejmuje się ona również rozbudowy istniejących już systemów informatycznych – dodawane są wówczas okna, a nawet całe moduły. Tym samym systemy stają się odpowiedzią na wymagania klientów.

IT Excellence Wrocław Sp. z o.o.

AdForm Telefon:
717403944
AdForm Miejsce:
ul. Poświęcka 17/8 51-128 Wrocław
AdForm NIP:
1182126746
AdForm REGON:
364953672
  • Sage Symfonia Środki Trwałe – IT Excellence Sp. z o.o.
 
 

© 2021 AdWords.