Klinika Zdrowego Umysłu – psychoterapia rodzinna Wrocław

Klinika Zdrowego Umysłu – psychoterapia rodzinna Wrocław
AdForm Nazwa:
Klinika Zdrowego Umysłu – psychoterapia rodzinna Wrocław
AdForm Kategoria:
AdForm Opis:

Klinika Zdrowego Umysłu to poradnia psychologiczna świadcząca swoje usługi na terenie Wrocławia. Posiada specjalistów prowadzących konsultacje psychologiczne polegające na ustaleniu i omówieniu problemów dokuczających pacjentowi, które mogą przeobrazić się później w psychoterapię.

Oferuje terapię psychodynamiczną, pomagającą w leczeniu depresji, zaburzeń nastrojów, lęków, nerwic, zaburzeń odżywiania, snu, osobowości. Jest przeznaczona dla osób z syndromem DDA, mających trudności w relacjach z rówieśnikami, czy posiadających myśli samobójcze. Zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem depresji objawiającej się apatią, brakiem energii, niską samooceną czy spadkiem motywacji. Prowadzi też psychoterapię rodzinną.

Klinika Zdrowego Umysłu to także psycholog dziecięcy, prowadzący konsultację również z rodzicami, którzy dostrzegają alarmujące zachowania u swoich pociech. Na stronie internetowej placówki znaleźć można również kompendium wiedzy na temat przygotowania do pierwszej wizyty u psychologa, kontraktu psychoterapeutycznego czy psychoterapii psychodynamicznej.

Klinika Zdrowego Umysłu

AdForm Telefon:
530545002
AdForm Miejsce:
Ul. Stalowa 92a 53-440 Wrocław
AdForm NIP:
8971708697
AdForm REGON:
021409951
 
 

© 2021 AdWords.