ForceGSM Serwis Telefonów Wrocław

ForceGSM Serwis Telefonów Wrocław
AdForm Nazwa:
ForceGSM Serwis Telefonów Wrocław
AdForm Kategoria:
AdForm Opis:

Specjalistyczny serwis telefonów ForceGsm to profesjonalne miejsce, gdzie przeprowadzane są usługi serwisowe telefonów. Nasza firma działa na rynku już od 2009 roku i przez ten okres zdobyliśmy dużo doświadczenia oraz bogatej i obszernej wiedzy, która jest niezbędna w naszej branży. Posiadamy wykwalifikowany zespół pracowników, którzy starają się jak najlepiej rozwiązać wszelakie problemy.

Zawsze na pierwszym miejscu stawialiśmy satysfakcję naszych klientów, dlatego staramy się podchodzić do każdego klienta indywidualnie. Oferujemy usługi skomplikowanych napraw, które pojawiają się w smartphonach. Nasz zespół sprawnie posługuje się wszelakimi przyrządami takimi jak, lutownica, mikroskop, śrubokręt, pęseta oraz innymi.

Nieprzerwanie staramy się poszerzać nasze kompetencje oraz wiedzę. Nasi pracownicy nieustannie uczęszczają na cykle szkoleń, co potwierdza duża liczba certyfikatów, dlatego można na nas liczyć w wielu sytuacjach. Nasze usługi serwisowe obejmują smartphony, tablety, smartwatche, czytniki e-booków, laptopy czy nawigacje.

AdForm Telefon:
783675000
AdForm Miejsce:
ul. Hallera 52 50-984 Wrocław
AdForm NIP:
8842510527
AdForm REGON:
021020124
 
 

© 2021 AdWords.