Firma BHP Consultrix Wrocław

Firma BHP Consultrix Wrocław
AdForm Nazwa:
Firma BHP Consultrix Wrocław
AdForm Kategoria:
AdForm Opis:

Centrum Obsługi Biznesu Consultrix to firma BHP założona w 1998 roku świadcząca usługi dla podmiotów gospodarczych z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. W ofercie znajdziemy: audyty BHP i ppoż., opracowywanie dokumentacji BHP, nadzór BHP na budowie, liczne kursy i szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, także prowadzone w formie online.

Dodatkowo firma przeprowadza specjalistyczne szkolenia w ramach działania Ośrodka Doskonalenia Zawodowego KONSULTANT dla m.in. operatorów podestów ruchomych czy wózków jezdniowych podnośnikowych. Centrum Obsługi Biznesu Consultrix wykonuje również zadania służby BHP oraz pomiary stężenia czynników chemicznych i fizycznych w środowisku pracy, które są wymagane przez prawo.

Oprócz wymienionych działalności firma zajmuje się także sprzedażą środków ochrony indywidualnej, książek z tematyki bezpieczeństwa i higieny pracy, a także stanowiskowych instrukcji BHP. Dzięki wykwalifikowanemu personelowi oraz 20-letniemu doświadczeniu Consultrix gwarantuje świadczenie usług na najwyższym poziomie w konkurencyjnych cenach.

AdForm WWW:
AdForm Telefon:
713487090
AdForm Miejsce:
ul. Sewastopolska 2 51-203 Wrocław
AdForm NIP:
9111901774
AdForm REGON:
020368291
 
 

© 2021 AdWords.