Fabryka Wydarzeń – firma eventowa Wrocław

Fabryka Wydarzeń – firma eventowa Wrocław
AdForm Kategoria
AdForm Opis

Ewenty hybrydowe, ewnty biznesowe, spotkania biznesowe. Mamy to wszystko i jeszcze więcej dla Twojej firmy. Dzięki nam będziesz mógł zorganizować profesjonalne spotkanie dla swoich pracowników, przeprowadzić szkolenia i ewenty biznesowe. Jesteśmy gronem profesjonalistów z zakresu ewentów biznesowych. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby nasze ewenty były na jak najwyższym poziomie.

Impreza integracyjna - organizacja Firma Eventowa Fabryka Wydarzeń Wrocław fot.1

Korzystając z naszych usług będziesz miał pewność, że Twoje spotkanie biznesowe odbędzie się na najwyższym poziomie. Planujesz bardzo ważną konferencję? Potrzebujesz się spotkać z większym gronem osób w celach biznesowych? Koniecznie musisz zobaczyć naszą ofertę, a na pewno chętni z niej skorzystasz.

Impreza integracyjna - organizacja Firma Eventowa Fabryka Wydarzeń Wrocław fot.2

A może potrzebujesz dostarczyć swoim pracownikom nieco rozrywki, w tym też Ci pomożemy. Mamy wiele lato doświadczenia w organizacji imprez, spotkań i konferencji. Nasz ekipa pomoże Ci na każdym etapie przygotowań. Mamy wiele ciekawych rozwiązań i chętnie Ci je przedstawimy. Dzięki nam będziesz mógł więcej niż do tej pory.

Firma Eventowa Fabryka Wydarzeń

AdForm Telefon
726148186
AdForm Miejsce
ul. Ostrowskiego 30 53-238 Wrocław
AdForm NIP
7481586720
AdForm REGON
380400883
  • Fabryka Wydarzeń – firma eventowa Wrocław
  • Fabryka Wydarzeń – firma eventowa Wrocław