Drukarnia Etykiet Arti-Bau

Drukarnia Etykiet Arti-Bau
AdForm Nazwa:
Drukarnia Etykiet Arti-Bau
AdForm Kategoria:
AdForm Opis:

Firma Arti-Bau jest producentem etykiet samoprzylepnych z Dolnego Śląska, zajmującym się drukiem wszystkich rodzajów etykiet, zarówno jednowarstwowych, jak i wielowarstwowych (etykiety: peel-off, uszlachetnione, cyfrowe pełno kolorowe, z nadrukiem od strony kleju, na podłożach OPQ i całkowicie transparentne). Wykorzystujemy maszyny poligraficzne Mark Andy Digital Series o zaawansowanej technologii hybrydowej.

W produkcji etykiet samoprzylepnych bazujemy na atramentach fotoutwardzalnych, dzięki którym etykiety są trwałe i odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne. W produkcji etykiet samoprzylepnych korzystamy z podłoża papierowego lub folii polipropylenowych i polietylenowych. Przyjmujemy również zamówienia na saszetki, które wykonujemy na laminatach wielowarstwowych, korzystając z pełnokolorowej technologii cyfrowej. Przyjmujemy zamówienia na etykiety w niskich nakładach. Dotyczy to etykiet okazjonalnych, promocyjnych i próbnych na nowe opakowania.

Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do klientów z branży kosmetycznej, spożywczej, chemicznej, ale również do innych, którzy chcą zamówić etykiety samoprzylepne o wysokim standardzie wykonania. Drukarnia Arti-Bau jest otwarta na szeroką współpracę z każdym, kto chciałby skorzystać z naszych profesjonalnych usług.

Zadowolenie klientów jest dla nas bardzo ważne. Staramy się o to w naszej codziennej pracy. Zapraszamy Państwa do współpracy, do kontaktu internetowego i telefonicznego. Zamawiając etykiety samoprzylepne w Drukarni Arti-Bau, mogą Państwo liczyć na pełen profesjonalizm i terminowe wykonanie.

AdForm WWW:
AdForm Telefon:
717822678
AdForm Miejsce:
ul. Brzozowa 8 55-040 Ślęza
AdForm NIP:
8971746284
AdForm REGON:
020841468
  • Drukarnia Etykiet Arti-Bau
  • Drukarnia Etykiet Arti-Bau
  • Drukarnia Etykiet Arti-Bau
  • Drukarnia Etykiet Arti-Bau
 
 

© 2021 AdWords.